Справжні чи ні: в інтернеті жваво обговорюють великі груди претендентки на корону "Міс Україна"

Дата публікації
Перегляди
15к
Справжні чи ні: в інтернеті жваво обговорюють великі груди претендентки на корону "Міс Україна"

Журналісти вирішили розвіяти всі сумніви та повели дівчину до експертів.

Учасниці конкурсу "Міс Україна" дорікають тим, що вона має штучні груди. За вимогами комітету конкурсу, в претенденток на головну корону країни мусить бути все натуральне, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До конкурсу ще місяць, а форми учасниць вже жваво обговорюють. Марина Кіосе – одна з 25 претенденток на корону, і на неї почалася атака в соцмережах. Дівчині дорікають тим, що в неї у грудях силікон. Організатори кажуть, що таке пишуть хейтери, яким такі красуні не дісталися: "Найчастіше – це заздрісники або покинуті хлопці наших дівчат". Самі ж дівчата згадують, яка це була радість – потрапити в топ-25 красунь країни: "Радості немає меж!"

Учасницю конкурсу "Міс Україна" звинувачують у порушенні правил через нібито штучні груди

Учасницю конкурсу "Міс Україна" звинувачують у порушенні правил через нібито штучні груди

Конкурсантки присягаються, що правилами конкурсу не нехтували, та ображаються на недовіру: "Говорили, говорять і будуть говорити, кому немає чого показувати і як себе розкривати". Та додають, що коли тебе обговорюють – це означає, що ти попереду.

Журналісти ж повели Марину, до грудей якої нині найбільше запитань,  до пластичного хірурга, щоб дізнатися напевне, справжні вони чи ні. Існує три способи перевірки грудей на справжність – це пальпація, просвічення ліхтариком у темряві та вільне розходження грудей у позиції лежачи: "Якщо ви лягаєте і груди вільно розходяться, то це свідчить про натуральність. Якщо вони стоять і не розходяться, то вони знаходяться під грудним м'язом".

Усі три перевірки Марина пройшла успішно. "Можу сказати, що Марині дуже пощастило. Груди натуральні", - кажуть фахівці. Дівчина щиро радіє, що тему своїх грудей нарешті закрила. "Мене більше непокоїть, що людей цікавить оце, а не те, що я написала книгу, поставила танцювальну постановку на 450 осіб, працюю на телебаченні", - зізнається конкурсантка.

Раніше повідомлялося, що британська модель Нікі Валентина Роуз має груди дев'ятого розміру, але хоче їх ще збільшити до 5000 кубічних сантиметрів. За таку операцію вона заплатить £40 тис. (майже 14 млн грн).

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова