"Справжнє оголення російської агресії": Саакашвілі підтримав Гордона за його скандальне інтерв’ю із Гіркіним

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сам журналіст заявив, що записував розмови у координації із українськими спецслужбами.

Голова виконавчого комітету Нацради реформ Міхеіл Саакашвілі підтримав журналіста Дмитра Гордона за його скандальне інтерв’ю із терористом Ігорем Гіркіним.

Про це він написав у своєму Facebook.

"Абсолютно не розумію і не сприймаю нападок на Дмитра Гордона через інтерв'ю з відомим ворогом України, якого прислали з Росії для розпалювання і підтримки сепаратистів. Це професійний обов'язок журналіста розмовляти з усякого роду людьми та навіть нелюдями, в тому числі з тими, хто для нас абсолютно неприйнятний. Я знаю Дмитра Гордона. Я знаю, що він патріот України. Я знаю, що він не сприймає сепаратизм. Я знаю, що він не є прихильником цих суб'єктів, у яких він брав інтерв'ю", - заявив Саакашвілі.

За його словами, подібні інтерв’ю також слугують шляхом до викриття терористів та з’ясування правди. Саакашвілі підкреслив, що у сучасному світі неможливо перекрити потік інформації, а тому потрібно уміти її інтерпретувати.

"У цьому ефірі Гіркін дав прямі свідчення проти себе, проти Путіна, проти Російської федерації, і її спецслужб, які як мінімум будуть чудово використані при отриманні рішення міжнародного суду ООН у справі про анексію Криму і про агресію Росії на Донбасі. Хоча б заради цього варто було брати це інтерв'ю. Кажу це як юрист з досвідом ведення справ в міжнародних судових інстанціях. Дійсно, Гіркін давав і інші інтерв'ю, але він точно ще так системно не викривав себе та інших, як його змусив зробити Дмитро Гордон! Якщо пересилити почуття відрази і реально подивитися це інтерв'ю, а я так і зробив, то можна зрозуміти, чого Дмитро хотів домогтися і чого домігся. А це реально оголення підспідка всієї російської агресії!" - вважає він.

Як ви вважаєте, у злочинця і серійного вбивці Гіркіна немає більше можливостей говорити зі світом крім як через Гордона?...

Опубліковано Mikheil Saakashvili Понеділок, 18 травня 2020 р.

Нагадаємо, ввечері 18 травня активісти пікетували офіс Дмитра Гордона через інтерв'ю з терористом та військовим злочинцем Ігорем Гіркіним-Стрєлковим. Гордон опублікував 4-годинну розмову з бойовиком, який одним з перших прийшов зі зброєю на український Донбас.

Сам журналіст пізно ввечері опублікував відео, під час якого повідомив, що серія інтерв’ю із Гіркіним та колишньою "прокуроркою" Криму Наталією Поклонською були зроблені у співпраці із спецслужбами, а матеріали із розмов будуть передані до міжнародних судів.

Відео Фаєри, яйця та лайливі слова: активісти пікетували офіс Гордона через інтерв'ю з Гіркіним

Фаєри, яйця та лайливі слова на асфальті. Так активісти у Києві відреагували на скандальне інтерв'ю під офісом журналіста. Дмитро Гордон опублікував 4-годинну розмову з терористом та військовим злочинцем Ігорем Гіркіним-Стрєлковим, який одним з перших прийшов зі зброєю на український Донбас. Обурені активісти надвечір прийшли на акцію протесту.  

Фаєри, яйця та лайливі слова: активісти пікетували офіс Гордона через інтерв'ю з Гіркіним

Залиште свій коментар

Вибір редакції