Спритники продають місця у грандіозному заторі на кордоні з Білоруссю по $ 50-100

Дата публікації
Спритники продають місця у грандіозному заторі на кордоні з Білоруссю по $ 50-100

На кордоні з Білоруссю утворився затор

Білоруські прикордонники заявили, що у виникненні затору винні навігатори автовласників.

На білорусько-українському кордоні утворився великий затор. Тисячі людей скупчилися у чергах, щоб потрапити в Україну. Люди без води та їжі чекають по 12 годин. Затор утворився на території Білорусі перед пунктом пропуску "Нова Гута", йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

При цьому з боку України черги немає взагалі.

За інформацією прикордонників Білорусі, на часі близько 100 автомобілів чекають на прикордонний контроль, однак, за даними водіїв, їх вдвічі більше. Туристи роздратовані, розлючені і голодні.

Масштаби затору можна оцінити з відео, яке ТСН передали білоруські туристи. Водій на реєстратор відзняв чергу з автівок, якій, здається, немає кінця.

У білоруських ЗМІ прес-секретар Прикордонного комітету прокоментував причину тягнучки. Він підозрює, що це навігатори спрямували автівки найкоротшим шляхом, а сусідні пункти пропуску залишилися вільними.

На білорусько-українському кордоні утворився затор

На білорусько-українському кордоні утворився затор

Втім, туристи бачать зовсім іншу причину — нібито на дорозі з'явилися шахраї, які за $ 50-100, в залежності від марки авто, продавали місця у черзі.

"Незрозумілі люди пропонують проїхати за якісь гроші. Це так явно видно. Водії вже не витримали, почали поперек дороги ставати.

Там штучно створювали затор, займали місця, їх блокували і пропускали машини за гроші.

До тебе з погрозами приходять і кажуть, ти будеш стояти, поки не заплатиш, будеш добу стояти", - повідомили очевидці.

На території України немає черги навіть попри те, що кожен автомобіль при в'їзді обробляють дезрозчином. Адже на території Білорусі виявили спалахи "африканської чуми". Прикордонники запевняють, що працюють у штатному режимі, хоча протягом дня таки відкрили четверту смугу, так званий зелений коридор, щоб прискорити пропуск машин.

Можна спрогнозувати, що схожа ситуація з боку України спостерігатиметься наприкінці серпня, коли туристи, які зараз із Росії та Білорусі їдуть в Крим, повертатимуться додому. Тому вже зараз українські прикордонники рекомендують відпочивальникам користатися іншими пунктами пропуску.

Нагадаємо, у липні українці ризикують зануритися в суцільний затор на Одеській трасі через масштабну реконструкцію дорожнього покриття.

Кореспондент ТСН Алла Скорик

Наступна публікація