Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спроба захоплення військової частини в Одесі: прокуратура затримала її командира

Підполковнику оголосили підозру в нереагуванні на дії зловмисників.

Військова прокуратура Одеського гарнізону затримала виконувача обов’язків командира військової частини, де відбулась спроба захоплення території.

Про це заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос під час брифінгу у Києві.

"Вчора ввечері Військовою прокуратурою Одеського гарнізону Південного регіону було затримано в. о. командира частини підполковника ЗСУ, який не вжив заходів, пов'язаних із застосуванням фізичної сили, вогнепальної та холодної зброї, як це передбачено статутом вартової та постової служби, що призвело до захоплення частини земельної ділянки військової частини і порушення території військового об'єкту", - розповів він.

За словами Матіоса, йому вже оголошено підозру в умисному невиконанні в умовах особливого періоду дій, які він за своїми посадовими обов'язками повинен був виконати, що спричинило тяжкі наслідки.

"Крім того, затриманий і оголошено підозру військовослужбовцю за контрактом, який будучи призначеним у добовий наряд черговим групи зберігання авіаційної техніки, порушив статутні правила патрулювання і не вжив заходів протидії невстановленим особам, які проникли на територію. Оголошено підозру у ч. 2 ст. 418, порушення статутних правил патрулювання, що спричинило тяжкі наслідки, для запобігання яким призначено патрулювання, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану", - додав очільник військової прокуратури.

Нагадаємо, в Одесі близько 40 осіб у балаклавах здійснили спробу рейдерського захоплення майна військової частини А3571. Про це повідомили в командуванні Повітряних сил ЗСУ.  Зазначалося, що невідомі особи частково демонтували огорожу військової частини та вивезли військове майно в невідомому напрямку. Зазначається, що рейдери позиціонують себе як представники ТРЦ City Center. 

Поліція Одещини зі свого боку спростувала заяву ЗСУ про спробу захоплення майна військової частини в Одесі. У поліції наголосили, що у забудовника є всі необхідні документи від органів місцевого самоврядування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції