Спроби зірвати "Сі-Бриз" придушать

Анатолій Гриценко заявляє, що правоохоронні органи припинятимуть спроби блокувати проведення військових навчань «Сі-Бриз-2007».

Міністр оборони України Анатолій Гриценко заявляє, що будь-які спроби блокувати проведення військових навчань «Сі-Бриз-2007» будуть припинятися правоохоронними органами.

Анатолій Гриценко
Архів
Анатолій Гриценко обіцяє реагувати жорстко
Як передає УНІАН, про це він сказав сьогодні на прес-конференції в Одесі.

«Навчання будуть проведені. Якщо будуть акції протесту – в нашому демократичному суспільстві будь-хто має право на акції протесту – будь ласка, піднімайте плакат і висловлюйте свою точку зору. Будь-які спроби щось блокувати будуть локалізовані правоохоронними органами», - сказав міністр.

Він наголосив, що цього року, на відміну від попереднього, є законодавчі підстави для проведення цих навчань. Міністр зазначив, що за відповідний закон двічі голосувала Верховна рада, рішення затверджено Радою національної безпеки та оборони, президентом України та урядом.

«За цей закон голосували і Регіони, і соціалісти, тому центральна влада планує заходи загальнонаціонального масштабу. До таких заходів відноситься підготовка Збройних сил і військових навчань», - сказав Гриценко.
Міністр заявив, що «ті політикани», які протестують проти військових навчань, фактично протестують проти своєї армії – проти того, щоб солдат був підготовлений і потім у бою зберіг своє життя і виконав завдання, адже якщо солдат не буде підготовлений, він загине.

Протести Прогресивно-соціалістичної партії України (Фото: www.vitrenko.org)
Незважаючи на заяви міністра, протести, скоріш за все, будуть масштабними
Як повідомляв iPlus, спершу Блок Вітренко, а пізніше і КПУ вже оголосили про намір блокувати навчання.

Наприкінці травня – на початку червня 2006 року у Феодосії навчання «Сі-Бриз-2006» були зірвані представниками ряду політичних сил (КПУ, Блок Вітренко, Партія регіонів та інші).

У липні цього року на території Одеської та Миколаївської областей заплановані міжнародні тактичні навчання «Сі-Бриз-2007» за участю 1,2 тис. військовослужбовців із 13 країн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: