Спрощено ліцензування освітніх закладів

Кабінет міністрів спростив процедуру ліцензування навчальних закладів.

Кабінет міністрів спростив процедуру ліцензування навчальних закладів. Про це сказано в повідомленні департаменту комунікації влади й громадськості секретаріату Кабміну.

Відповідно до повідомлення, своєю постановою №1019 від 8 серпня уряд затвердив новий порядок ліцензування діяльності із надання освітніх послуг, що починає діяти з 1 вересня.

Порядок визначає процедуру самооцінки суб'єктів освітньої діяльності, проведення ліцензійної експертизи, ухвалення рішень та їх оформлення, видачі й переоформлення ліцензій, а також ухвалення рішення про обмеження діяльності суб'єктів у сфері освіти.

Навчальний заклад ліцензують на основі заяви про проведення ліцензування, у якому вказують вид освітніх послуг, ліцензований обсяг і необхідні реквізити.

Зменшено кількість документів, які потрібно до заяви. Зокрема, тепер не потрібно буде надавати копії навчальних, освітньо-професійних програм, освітньо-кваліфікаційних характеристик, навчальних планів й інформацію про кількісні показники матеріально-технічного забезпечення освітньої діяльності.

Органом ліцензування щодо надання професійно-технічної й вищої освіти визначено Міністерство освіти й науки.

За останні 2 роки Міносвіти позбавило ліцензій на надання освітніх послуг 150 вищих навчальних закладів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: