СПУ хоче подати на Ющенка в євросуд

Соціаліст Ярослав Мендусь заявляє, що Печерський суд Києва, відмовившись оцінити законність призначення дострокових виборів порушив його права.

Народний депутат 5 скликання від СПУ Ярослав Мендусь заявляє, що Печерський суд Києва своєю відмовою у відкритті виробництва щодо незаконності указу президента від 25 червня «Про призначення позачергових виборів до Верховної ради України» порушив його право на судовий захист. Про це «proUA» повідомили в прес-службі СПУ.

Ярослав Мендусь
УНІАН
Ярослав Мендусь підтримує політику партії, направлену на зрив виборів
«Ухвалою про відмову у відкритті виробництва по справі суддя безпідставно, всупереч нормам Конституції і процесуального законодавства, встановленого КАСУ, порушив право на судовий захист представника українського народу, народного депутата Мендуся Я.П», - мовиться в повідомленні прес-служби.

Крім того, в повідомленні наголошується, що депутат подав апеляційну скаргу.

«Подана народним депутатом України апеляційна скарга, у разі ухвалення рішення про відмову в задоволенні апеляційною і касаційною інстанціями, буде оскаржена в Європейському суді з прав людини», - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Печерський районний суд відмовив у відкритті справи за позовом депутата 5 скликання від СПУ Ярослава Мендуся щодо визнання незаконним Указу президента від 5 червня 2007 року «Про призначення позачергових виборів до Верховної ради України».

Пізніше Мендусь заявляв, що Печерський суд знаходиться в «ручному управлінні» Секретаріату президента.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: