СПУ проведе антиурядову акцію у Львові

Соціалістична партія виступає проти постійного пошуку ворогів Юлією Тимошенко. Черговим, вважають соціалісти, стане влада на місцях.

9 березня у Львові місцеві соціалісти в рамках Всеукраїнської акції протесту пікетуватимуть облдержадміністрацію, вимагаючи "зміни антидержавного українського уряду".

Про це повідомив перший секретар Львівського міськкому СПУ Василь Музика.

За його словами, соціалісти вимагатимуть відокремлення влади від бізнесу, "які зрослися, немов сіамські близнюки, зміни фінансово-економічної політики уряду, саме завдяки якій і стало можливим банківське свавілля по відношенню до народу".

Львівські соціалісти порівнюють стиль роботи прем’єр-міністра Тимошенко із сталінським і заявляють, що "наступними хлопчиками для биття для прем’єра стануть місцеві органи самоврядування".

Музика заявив, що прем’єр-міністр займається постійним пошуком та викриттям ворогів, які заважають їй працювати. Щомісяця Тимошенко оголошує ім’я чергового ворога, який нібито винний у всіх бідах України. Ворогом листопада став Стельмах, у грудні – Хорошковський, у січні – Фірташ. Ворогом лютого Тимошенко планувала зробити Пинзеника.

Головний львівський соціаліст вважає, що черговим ворогом прем’єр планує оголосити місцеві органи самоврядування, на які хоче перекласти всю відповідальність за економічний безлад в державі.

Читайте також:

Тимошенко оголосила себе заручницею Стельмаха

Хорошковський: керівництво уряду здійснює "незаконні оборудки"

RosUkrEnergo: Тимошенко привласнила газ за фальшивими документами

Пинзеник переконаний, що другий транш МВФ не врятує Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: