СПУ створила Партію дітей війни

Логотипом Партії дітей війни став пам'ятник радянському воїну-визволителю. Ця емблема буде і на малиновому прапорі нової сили.

В Україні створено нову політичну силу – Партію дітей війни. Відповідне рішення було ухвалене на засновницькому з'їзді 1 березня, повідомляє прес-служба СПУ.

Лідером партії було обрано Анатолія Пачевського, депутата Вінницької обласної ради. Делегати з'їзду також затвердили статут, програму, гасло – "Добилися ухвалення закону - доб'ємося його виконання!", і логотип партії.

Як логотип вибраний знаменитий пам'ятник радянському воїну-визволителю, з дівчинкою на руках, що стоїть в Трептов-парку, в Берліні. Ця емблема буде і на малиновому прапорі нової сили.

На з'їзді також виступив лідер Соцпартії Олександр Мороз.

"Ми вважаємо себе відповідальним за цю категорію наших громадян - одну з найбільш знедолених і незахищених соціально. Їх дитинство припало на важкі післявоєнні роки, багато хто не зміг здобути освіти, позбулися здоров'я. І зараз вони знову страждають від непрофесійної політики влади, від небажання уряду виконувати закон, згідно з яким ці люди мають отримувати 30% надбавки до пенсії, 20% знижки при оплаті комунальних послуг, та низку інших пільг", - зазначив він.

За словами Мороза, "ідея створення такої партії народилася в СПУ і визрівала вже давно - це закономірно, враховуючи, що саме соціалісти були і є єдиною політичною силою, що послідовно відстоює права дітей війни".

В Україні мешкають майже 8 мільйонів громадян, чиє дитинство припало на військові роки.

Читайте також:

Соціалісти проведуть 9 березня всеукраїнську акцію протесту

У Донецьку "проводжали" Ющенка до Америки

В Україні не вистачить на всіх пенсій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: