США допоможуть Україні у боротьбі з ВІЛ/СНІДом

США дадуть Україні 10 мільйонів доларів на боротьбу зі СНІДом.

США в рамках співпраці мають намір запропонувати Україні допомогу в боротьбі з поширенням ВІЛ/СНІД і туберкульозу. Про такий намір повідомив посол США в Україні Джон Теффт під час зустрічі з міністром охорони здоров'я Зиновієм Митником.

У ході зустрічі сторони обговорили підготовку документів про партнерство на 2011-2015 роки. За словами Теффта, уряд США планує збільшити обсяг технічної допомоги для України на 10 млн. доларів.

Як повідомлялося, у 2009 році Міністерство охорони здоров'я відзначало недостатність фінансування загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД.

Нагадаємо, за останніми даними, які оприлюднив підрозділ ООН з боротьби з ВІЛ/СНІДом, темпи розповсюдження інфекції серед молоді в більшості уражених країн падають; виняток становить тільки ситуація в Україні та Росії, де кількість ВІЛ-інфікованих серед молоді у віці від 15 до 24 років продовжує зростати. Навіть у країнах Африки статистика краща: де-не-де темпи поширення ВІЛ впали на 25%.

Читайте також:

В Україні ситуація зі СНІДом гірша, ніж в Африці

Знайдені антитіла, здатні справлятися з 90% типів вірусу СНІДу

Африка щороку народжує майже 400 тисяч дітей з вірусом СНІДу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: