США допоможуть Україні у збереженні ракет

США продовжать надавати допомогу Україні у забезпеченні зберігання твердопаливних двигунів ракет SS-24 у Павлограді.

США продовжать надавати допомогу Україні у забезпеченні зберігання твердопаливних двигунів ракет SS-24 у Павлограді (Дніпропетровська обл.) протягом ще чотирьох років після закінчення чинності попередніх угод у січні 2008 р.

Про це повідомляє Національне космічне агентство України за підсумками візиту в країну делегації Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США на чолі з менеджером проекту ліквідації твердопаливних ракетних двигунів SS-24 Вільямом Муном.

На переговорах обговорювали питання технічного завдання щодо робіт із забезпечення зберігання та обслуговування твердопаливних двигунів ракет SS-24. Делегація США відвідала державне підприємство "НВО "Павлоградський хімічний завод" і Павлоградский механічний завод для ознайомлення з об`єктами зберігання твердопаливних двигунів і станом робіт з їх убезпечення.

Сполучені Штати виділяють близько 800 тис. дол. на рік для безпеки зберігання ракетних двигунів SS-24. Угоди чинні до кінця 2007 р. Українська сторона пропонувала подовжити їх до кінця 2011 р., коли планується закінчити утилізацію ракетного палива.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: