США хочуть мати своє представництво у Криму

Сполучені Штати Америки планують відкрити в Криму своє представництво.

Про це повідомив на брифінгу у Вашингтоні офіційний представник Державного департаменту США Шон Маккормак. Він наголосив, що представництво США у Сімферополі не буде консульством. За його словами, представництво США (American Presence Post) займатиметься питаннями культури і розвитком взаєморозуміння між Сполученими Штатами та кримським регіоном. Представництво складатиметься лише з одного-двох дипломатів, які займатимуться "культурними обмінами, культурними подіями, політичними доповідями тощо".

Американську дипломатичну присутність у Криму Маккормак порівняв із американськими представництвами, які було відкрито за часів адміністрації Білла Клінтона у різних регіонах Франції, що допомогло владі США зрозуміти настрої населення у віддалених від столиці регіонах. Цей досвід був успішним, і США практикує відкриття таих представництв в інших країнах світу, зауважив він. к

При цьому Маккормак наголосив, що відкриття представництва не повинно розглядатися як американське втручання у російську сферу інтересів. Однак він не виключив, що деякі російські політики можуть розцінити цей крок США як провокацію.

Держдепартамент США не повідомляє, коли саме планується відкриття цього представництва.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: