Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США нададуть Україні потужні комплекси радіоелектронної та контрабатарейної боротьби

Порошенко розповів про відповідні домовленості.

Президент Петро Порошенко заявив, що Україна отримає від США більш потужні комплекси радіоелектронної та контрабатарейної боротьби.

Про це він сказав на урочистостях в Київській області з нагоди Дня ракетних військ та артилерії ЗСУ, передає УНІАН.

Порошенко нагадав про надання США засобів контрбатарейної боротьби, які модернізуються в Україні. 

"Ми отримали також унікальний антимінометний комплекс. Завдяки цьому скорочено час на знищення засобів враження противника. І цей час, від моменту фіксації і до знищення складає лише кілька хвилин", - сказав президент.

За його словами, згадані комплекси дуже добре зарекомендували себе на лінії зіткнення.

"Я мав можливість нещодавно, у вересні місяці, під час відвідування Нью-Йорка подякувати за це керівництву Сполучених Штатів, в тому числі, і подякувати від українських воїнів, і домовитись про те, що ця допомога буде розширена. Будуть надаватися більш сучасні, більш потужні комплекси радіоелектронної боротьби, контрабатарейної боротьби і не тільки зі Сполучених Штатів Америки", - зазначив Порошенко.

Нагадаємо, Україна наближається до рішення про надання їй летальної зброї. Адміністрація США та обидві партії у Конгресі виступають за надання Україні летальних оборонних озброєнь. 

Раніше до Києва прибув міністр оборони США Джеймс Меттіс, він мав обговорити з українською владою, зокрема, надання летальної зброї. У Держдепі наголошують, що рішення ще не ухвалене

ВідеоАмериканські ЗМІ назвали можливість надання Україні летальної зброї " смертельною помилкою"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції