США: Україна не буде предметом торгів з Росією

Заступник держсекретаря США розповів, про що Барак Обама розмовлятиме з Дмитром Мєдвєдєвим: "інтереси України не будуть предметом торгів".

Президент США Барак Обама під час запланованої на липень зустрічі з російським президентом Дмитром Мєдвєдєвим дасть чітко зрозуміти, що відносини США з Росією не будуть забезпечуватись за рахунок жодної з країн регіону.

"Ні Україна, ні жодна інша країна не є розмінною монетою у взаєминах з Росією", - заявив в інтерв’ю Голосу Америки заступник держсекретаря Сполучених Штатів Джеймс Стайнберґ.

Він підкреслив, що Україна повинна мати можливість ухвалювати рішення самостійно.

"Ми ніколи не зможемо приймати рішення на користь однієї країни за рахунок іншої. Ми вважаємо, покращення взаємин з Росією добре не лише для США та Росії, це добре для України також. І усі, кого я зустрічав в Україні, такої же думки. Це в інтересах України, якщо, звичайно, це можливо, щоб США та Росія мали кращі взаємини", - зазначив Стайнберґ.

Американський високопосадовець також повідомив, що він "запевнив лідерів в Україні, що інтереси їх країни не будуть предметом торгів".

"Покращення наших взаємин з Росією не буде відбуватись за рахунок України. Ми також дали зрозуміти Росії, що ми розраховуємо, що вони будуть поважати незалежність усіх країн регіону і що усі країни у регіоні мають право самостійно ухвалювати стратегічні рішення щодо свого майбутнього", - наголосив Стайнберґ.

За його словами, у намаганні покращити відносини з Росією США мають намір обговорювати широкий спектр питань у регіоні і поза його межами.

Читайте також:

Мєдвєдєв пожалівся Жириновському, що Україна від них відвернулася

Головком НАТО: Москва не буде церемонитися зі своїми сусідами

Росію збираються лікувати від синдрому "старшого брату"

Обама домовився з Лавровим про візит до Москви на "перезавантаження"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: