США підтримує завоювання революції

До сенату США внесена резолюція, в якій висловлюється підтримка завоювань "оранжевої революції" в Україні.

Помаранчева революція (Фото: msnbcmedia.msn.com)
Сенатори закликають українських лідерів "подолати колишні розбіжності і працювати спільно для зміцнення економічної і політичної стабільності в країні".
До сенату США внесена резолюція, в якій висловлюється підтримка завоювань "оранжевої революції" в Україні і підкреслена готовність США продовжувати підтримку розвитку українського демократичного процесу.

Представник секретаріату палати повідомив, що резолюція для подальшого розгляду і голосування поступила в середу в сенатський комітет із закордонних справ.

"Сенат США закликає народ України зберігати демократичні успіхи "оранжевої революції" 2004 року і висловлює надію, що лідери України проведуть вибори 30 вересня 2007 року відповідно до стандартів ОБСЄ, учасниками якої є як США, так і Україна", - йдеться в тексті документа.

При цьому сенатори закликають українських лідерів "подолати колишні розбіжності і працювати спільно для зміцнення економічної і політичної стабільності в країні".

"Сенат бере на себе обіцянку про продовження сприяння з боку США просуванню і подальшому розвитку вільної і представницької демократичної влади в Україні, заснованій на верховенстві закону і принципах прав людини", - йдеться в документі.

Співавторами резолюції є голова сенатського комітету у закордонних справах сенатор-демократ і кандидат в президенти США Джозеф Байден, а також заступник голови цього комітету сенатор-республіканець Річард Лугар.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: