США підтримують можливість українців молитися згідно з їх вибором - Помпео

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сполучені Штати знову заявляють про рішучу підтримку свободи віросповідання.

Держсекретар США Майк Помпео закликав церковних діячів та українських чиновників до просування цінностей толерантності та стриманості в зв'язку з процесом створення автокефальної церкви.

Сполучені Штати заявляють про рішучу підтримку свободи віросповідання і свободи членів релігійних груп, у тому числі православної громади України, здійснювати управління у своїй релігії у відповідності з їх переконаннями, без втручання ззовні", - сказав Помпео, заяву якого оприлюднив держдепартамент США.

Держсекретар зазначив, що США підтримують можливість українців молитися згідно з їх вибором і сподіваються, що це буде поважатися

"Толерантність, стриманість і розуміння є ключем до забезпечення того, щоб люди з різною релігійною приналежністю могли жити і процвітати у світі. Ми закликаємо церковних і урядових діячів активно просувати ці цінності у зв'язку з рухом до створення автокефальної української православної церкви", - підкреслив Помпео.

ВідеоАпокаліпсис, розкол, катастрофа. Росію охопила агресивна істерія через рішення про автокефалію

Російський політикум та пропагандистів охопила агресивна істерія. Через рішення вселенського патріархату надати Україні Томос для створення незалежної від Москви православної церкви пропагандистський телевізор геть оскаженів. Україну лякають кровопролитною релігійною війною та муками пекла. Російська православна церква розірвала дипломатичні стосунки з Константинополем і називає його плани щодо України брутальним вторгненням на свою територію. 

Апокаліпсис, розкол, катастрофа. Росію охопила агресивна істерія через рішення про автокефалію

Раніше міністр МВС Арсен Аваков заявив, що Міністерство внутрішніх справ не допустить свавілля і екстремізму на релігійному ґрунті на тлі процесу надання автокефалії. Він також закликав політичних і громадських активістів не робити провокацій і спроб дестабілізувати ситуацію в Україні.

У четвер, 11 жовтня, Синод Константинопольського патріархату прийняв рішення продовжити процедуру надання Томосу про автокефалію Української православної церкви. Також було прийнято рішення про визнання Константинополем узурпації влади над Київською митрополією Москвою незаконним актом. Також синод вирішив зняти всі заборонні санкції РПЦ щодо предстоятеля УПЦ КП Філарета і предстоятеля УАПЦ Макарія. Разом з тим Патріархія підкреслила неприпустимість майнових конфліктів і насильства у процесі творення помісної церкви в Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції