США почали будівництво командного центру для українського флоту в Очакові

Військове командування країни отримає в Очакові повний спектр інструментів управління флотом.

В Очакові на півдні України будівельні частини ВМС США в рамках програми з надання військової допомоги працюють на будівництві Центру оперативного управління флотом ВМС України.

Про це повідомила прес-служба ВМС США.

Роботи на місці бази стартували 25 липня, проте до цього з квітня Україна і США підписували контракти, укладали договори, узгоджували проектну документацію і питання логістики.

"Початок будівництва в Україні є значним досягненням для NMCB 1. Наша здатність підтримати в максимальному ступені прагнення України до Європи має стратегічне значення. Результатом стане поліпшення інфраструктури, підвищення її обороноздатності, зміцнення наших відносин і нові можливості для організації навчання", - заявив молодший лейтенант Джейсон Макджи.

Військове командування країни отримає в Очакові повний спектр інструментів управління флотом, що забезпечить більш оперативне та адекватне прийняття критично важливих рішень в складних ситуаціях.

Американські військові не обмежаться будівництвом цього центру. Пізніше підрозділ Seabees візьметься за будівництво доків та ремонтних майстерень, а також контрольно-пропускних пунктів з огорожею по периметру бази.

Раніше повідомлялося, що США зацікавлені в підвищенні обороноздатності України, щоб запобігти подальшому вторгнення на її територію. 

Залиште свій коментар