США погодилися провести експертизу фрагментів черепа Гонгадзе

Мати і дружина виявили бажання провести міжнародну експертизу фрагментів черепа Георгія Гонгадзе в США.

Генеральний прокурор Олександр Медведько заявив, що США готові провести експертизу фрагментів черепа Георгія Гонгадзе.

"Ми провели шість судово-медичних криміналістичних експертиз черепа і кісток залишків Гонгадзе. Вони підтверджують, що кістки належать загиблому журналісту Гонгадзе. Але в справі є ще потерпілі - мати і дружина, які хочуть, щоб ми також провели міжнародну експертизу в США", - заявив виданню Медведько.

"Отримавши їх побажання, ми відразу включилися в роботу і до останнього часу перебували в переговорному процесі. І тільки зараз отримали підтвердження - в США готові провести цю експертизу", - зазначив генеральний прокурор.

Але для цього, зазначив він, ГПУ повинна надати цілий перелік документів. "І тільки після того, як їх вивчать, вони остаточно скажуть: так, ми будемо проводити цю експертизу. Хоча і в мене як у генпрокурора, і у членів слідчої групи немає ніяких сумнівів: те, що ми знайшли, належить Гонгадзе", - додав він.

Нагадаємо, раніше Медведько заявив, що з поведінки Олексія Пукача стало ясно, що він не буде довго знайомитися з матеріалами справи. "Пукач працює зі слідчим, дає свідчення, які підтверджуються іншими матеріалами справи. Можливо, у справі з'являться й інші фігуранти", - зазначив генпрокурор.

Читайте також:

Генпрокурор назвав Януковича жорсткішим, ніж Ющенко

Генпрокурор: факт отруєння Ющенка доведений матеріалами справи

Мельниченко збирається припинити співпрацю з ГПУ у справі Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: