Майбутньому президенту України радять не провокувати Росію

Американський політолог вважає, що головні кандидати на посаду президента України м’якше ставляться до Росії, ніж Ющенко.

США буде трохи легше співпрацювати з Юлією Тимошенко, ніж з Віктором Януковичем в разі перемоги на президентських виборах. Таку думку висловила американський політолог Теммі Лінч.

"В американців є робочі відносини з Тимошенко і були певні результати, тому з нею буде, мабуть, трохи легше", - сказала вона.

"Робочі відносини з Януковичем, коли він був прем’єром, не були блискучими, але сторони також працювали разом", - додала Лінч.

"Я думаю, що для того, що відносини поліпшилися, потрібна ясність – хто несе відповідальність в Україні, і гарантії, що реформи підуть вперед. І це буде мати більше значення ніж те, хто виграє", – наголошує політолог.

Вона також вважає, що головні кандидати на посаду президента України значно м’якше ставляться до Росії, ніж Віктор Ющенко.

На її думку, це стосується і згортання інтеграції України в НАТО, і газових питань.

"Нариватися на бійку з Росією не дуже мудро. Водночас є загроза віддати Росії забагато. Це дуже тонка межа. Після виборів це питання постане руба. Що захоче Росія в обмін на те, що переважно тримається осторонь виборчого процесу? Чого Москва очікує від українських політиків після виборів?" – запитує Лінч.

Торкнувшись питання щодо закону про підвищення соцстандартів. Вона наголосила на необхідності його ветування.

Закон про підвищення соціальних стандартів підриває український бюджет і шкодить співпраці України з Міжнародним валютним фондом, тому його треба негайно скасувати, вважає Теммі Лінч.

Читайте також:

Росія скаржиться, що Ющенко заважає ЧФ РФ працювати

Росія виділила 16 мільйонів гривень на розвиток Севастополя

Україна та Росія домовилися не спекулювати на історії

Президент переконаний, що всі непорозуміння з Росією через демократію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: