США розкритикували Януковича за повернення до часів Кучми

США обурені, що українська влада створює перешкоди або забороняє пересування та збори громадян для участі у опозиційних протестах.

США розкритикували українську владу, зокрема президента Віктора Януковича, за утиски демократії, що "нагадує про часи перед помаранчевою революцією".

Про це йдеться в доповіді американської делегації на Оглядовій конференції ОБСЄ, що проходить у Варшаві.

За словами доповідача, представника Державного департаменту США Томаса Меліа, українська влада створює перешкоди або забороняє пересування та збори громадян для участі у опозиційних протестах, що нагадує про часи перед помаранчевою революцією.

У доповіді підкреслюється, що "за останні кілька місяців Україна перестала дотримуватися стандартів ОБСЄ щодо свободи зібрань та свободи пересування".

Як приклад Меліа навів заборону віруючим приїхати в регіонів до Києва для релігійних святкувань наприкінці липня цього року, коли до столиці приїжджав Московський патріарх Кирило.

Нагадаємо, Парламентська Асамблея ради Європи 5 жовтня прийняла резолюцію щодо стану демократії в Україні.

ПАРЄ висловила свою стурбованість зростаючою кількістю обвинувачень та достовірних повідомлень про те, що демократичні свободи та права, такі як право на зібрання, право на свободу висловлювань та свободу медіа, опинились під тиском. 

Читайте також:

Європа знову закликала Януковича до чесності

ПАРЄ підтримала резолюцію щодо демократії в Україні

МЗС: Україна не просто врахує, але й виконає рекомендації ПАРЄ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: