США сподіваються, що цього року в Україні пройдуть військові навчання НАТО

Американський аташе з питань оборони обговорив з українським головнокомандувачем перспективи проведення навчань "Сі Бриз" та "Репід Трейдент".

Аташе з питань оборони при посольстві США в Україні, полковник Ричард Андерсон висловив сподівання, що цього року міжнародні військові навчання на території України відбудуться у заплановані строки.

"Я сподіваюся, що Верховна рада ухвалить в цьому році відповідний законодавчий акт і навчання серій "Сі Бриз" та "Репід Трейдент", які сприяють підготовці і підвищенню бойового вишколу підрозділів ЗСУ, відбудуться у заплановані строки", - зазначив Андерсон на зустрічі з начальником Генштабу України Іваном Свидою.

Як повідомила прес-служба Міноборони, сторони також обговорили питання збільшення чисельності українського миротворчого персоналу у складі Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані, та перспективи участі підрозділів ЗСУ у складі багатонаціональної тактичної групи "Еast" в операції у Косовому.

Нагадаємо, у 2009 році навчання НАТО в Криму були зірвані: Верховна рада відмовилася дозволити допуск іноземних військових контингентів на територію України, а потім неодноразово відмовлялася повернутися до розгляду цього питання. Тоді представники США висловили засмучення подібним рішенням українського парламенту.

Читайте також:

За кризовий рік Україна у півтора рази збільшила виробництво зброї

Нова доктрина США: від війни на два фронти до операцій по усьому світу

Україна розгорне додаткові зенітні ракетні підрозділи

Військові навчання НАТО в Криму зірвано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: