США спростили візовий режим для українців

Сполучені Штати оголосили про те, що українці, які одержували візи менше року тому, відтепер не будуть проходити співбесіди для їх повторного отримання.

США в односторонньому порядку спростили візовий режим для українців: громадяни, які одержували візи менше року тому, відтепер не будуть проходити співбесіди для їх повторного отримання. Про це повідомили у Міністерстві закордонних справ України.

За словами прес-секретаря МЗС Олександра Дікусарова, на виконання домовленостей, досягнутих за результатами третього засідання українсько-американської комісії зі стратегічного партнерства, 7 квітня цього року в МЗС України відбулася робоча зустріч на рівні керівників консульських служб МЗС України та посольства США в Україну .

"У контексті подальшої лібералізації візового режиму та поглиблення міжлюдських контактів американська сторона оголосила про своє односторонньому рішення скасувати з 20 квітня цього року для тих громадян України, які протягом останніх 12 місяців вже отримували американські візи, необхідність проходження співбесіди при повторним зверненні за візами ряду типів", - повідомив він.

За статистичними даними посольства США в Україні, цим спрощенням вже зараз можуть скористатися "більше 10% від загальної кількості потенційних аплікантів", зазначив Дікусаров.

Читайте також:

Україна і Аргентина домовилися про безвізовий режим

Рекордна кількість українців поїхала в Ізраїль на Великодень

Чехія змінила правила видачі віз українцям

Україна підготує безвізовий режим і вільну торгівлю з Європою до кінця року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: