США стурбовані шкідливими викидами в окупованому Армянську

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також вони занепокоєні іншими екологічними загрозами, викликаними конфліктом і російською агресією. 

Посольство США в Україні запевняє, що «все ще стурбоване шкідливими газами» в окупованому Росією Армянську, де наприкінці стався викид хімічних речовин на заводі «Кримський титан».

Про це йдеться в повідомленні посольства США у соцмережі Twitter.

«У Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища у війні і збройних конфліктах ми все ще стурбовані шкідливими газами в Армянську, забрудненням води з шахти «Юнком» й іншими екологічними загрозами, викликаними конфліктом і російською агресією», – читаємо у повідомленні.

Фотогалерея Від заводу "Кримський титан" другий тиждень потерпають жителі Криму та Херсонщини (4 фото)

ВідеоНаслідки викиду "Титану". На Херсонщині обстежують жителів сіл поблизу окупованого Криму

Медики приїздять до людей в села, а тих, хто має скарги і хоче обстежитися, автобусами привозять до Херсонської обласної лікарні. Селян оглядають отоларингологи, дерматологи та пульмонологи. Люди скаржаться переважно на печію в горлі і висипи на шкірі.

Наслідки викиду "Титану". На Херсонщині обстежують жителів сіл поблизу окупованого Криму

Нагадаємо, в окупованому Криму через викиди з заводу "Кримський титан" потерпають жителі Армянська. Люди масово зверталися до лікарів зі скаргами на печіння в очах, носоглотці, нудоту. Авто, побутові прилади, меблі та дитячі майданчики взялися іржею та сіро-зеленим нальотом, впродовж двох днів було проведено масову евакуацію дітей з міста.

Утім, окупаційна влада екологічної катастрофи в Криму не визнає. Через це український омбудсмен терміново звернулася в ООН з приводу екологічної катастрофи у Криму. 22 вересня в окупованому Армянську на півночі Криму скасували надзвичайний стан, введений через викид небезпечних речовин із заводу "Кримський титан". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції