США: Україні не потрібний ПДЧ (відео)

З погляду Сполучених Штатів, Україна готова приєднатися до Альянсу вже зараз без додаткових умов.

Сполучені Штати вважають надання Україні Плану дій з набуття членства в НАТО неактуальним.

Про це "Голосу Америки" сказав посол США в Україні Вільям Тейлор.

Телеканал робить висновок, що Вашингтон, очевидно, не буде переконувати партнерів з Альянсу надати Києву ПДЧ у грудні. В разі згоди, Україна взагалі може оминути цей етап і після досягнення критеріїв відразу говорити про членство в організації.

"Весь цей процес приєднання до ПДЧ можливо вже неактуальний. Він настільки заполітизований і контроверсійний, що можливо, варто від нього відмовитися", - вважає посол. – "Існують інші шляхи, як підійти до наступного етапу – членства".

Тейлор нагадує, що надання членства без одержання ПДЧ вже неодноразово практикувалося.

"Польща, Угорщина і Чеська Республіка не мали ПДЧ, вони приєдналися (до НАТО – ТСН.ua), як тільки досягли критеріїв", - говорить дипломат. – "Декілька країн-членів Альянсу дали чітко зрозуміти, що Україна, як і Грузія не отримають ПДЧ у грудні. Якби це було б можливо, ми б це підтримали".


"Якщо (отримання ПДЧ – ТСН.ua) неможливе, ми пошукаємо інші шляхи здійснення того, чого хочуть українці, їх лідери і уряд. Ми вважаємо, що вона готова приєднатися вже зараз", - зазначив Тейлор.

Нагадаємо, нещодавно генсек НАТО Яап де Хооп Схеффер заявив, що вважає поки передчасними розмови про надання або ненадання Україні Плану дій щодо членства в НАТО.

ВідеоЯк США допоможе Україні вступити в НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: