Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США в Радбезі ООН закликали Росію припинити свою протизаконну поведінку

Україну підтримують в США на найвищому рівні.

Під час Рада Безпеки ООН, яка проводить в Нью-Йорку екстрене засідання щодо агресії Росії в Керченській протоці, США висловили "глибоку занепокоєність" з приводу ситуації в районі Азовського моря і заявили про підтримку України.

Про це сказала 26 листопада постпред США при ООН Ніккі Гейлі.

«Сьогодні вранці я розмовляла з президентом Трампом і секретарем Помпео і мої заяви відображають стурбованість на найвищому рівні американського уряду. Протягом останніх чотирьох років міжнародне співтовариство виступало з єдиним і чітким заявою, засуджуючи російську агресію щодо України. США, ЄС і багато інших країн ввели санкції відносно Росії за її неприпустиму поведінку в Криму і на сході України. Недільний неприпустиме порушення суверенної території України - частина моделі поведінки Росії», - заявила Гейлі.

Вона також додала, що неприпустимо, щоб так діяла цивілізована нація.

«Порушення законного транзиту України через Керченську протоку є порушенням міжнародного права. Це зухвала поведінка, яке міжнародне співтовариство повинне засуджувати і ніколи не прийняти», - додала постпред США при ООН.

Вона запевнила, що США і далі будуть підтримувати народ України проти російської агресії. 

«В ім'я миру і безпеки у всьому світі Росія повинна негайно припинити свою протизаконну поведінку, поважати права і свободи судноплавства всіх держав», - наголосила Ніккі Гейлі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції