США виділять 120 млн доларів на демократію в Україні

Уряд США профінансує розвиток української демократії. У 2011 році з цією метою буде виділено допомогу в сумі 124 млн доларів.

У 2011 році Сполучені Штати виділять 124 млн доларів на розвиток демократії в Україні. Про це повідомляється на офіційному сайті уряду США, присвяченому наданню допомоги різним країнам світу.

Зокрема, там наводяться дані таких відомств як USAID та Department of State.

Згідно з інформацією по окремим країнах, сума допомоги Україні буде витрачена на шість основних напрямків: забезпечення "миру і стабільності" - 44,6 мільйонів доларів, "розвиток демократії, права людини і управління" - 28,8 мільйонів доларів, "економічний розвиток" - 25 мільйонів, "освіта" - 600 тисяч доларів, "охорона здоров'я" - 24 мільйони, "гуманітарні програми" - 1,3 мільйона доларів.

Зазначені суми уряд США планує витратити на "підтримку демократичної, процвітаючої і безпечної Україні, повністю інтегрованою до євроатлантичної спільноти".

При цьому в абзаці, присвяченому загальним цілям допомоги, йдеться про "серйозні економічні проблеми в Україні у зв'язку зі світовою фінансовою кризою", а також поширену корупцію, політичну роздрібненість і уповільнення законодавчих, судових та ринкових реформ.

Для порівняння: розміри допомоги Афганістану становитимуть 3,9 мільярда доларів (згідно із запитом на 2011 рік), Пакистану - 3 мільярди, Білорусі - 14 мільйонів.

Нагадаємо раніше США заявили про готовність надати Україні компенсаційний пакет у розмірі 40 млн доларів за високозбагачений уран, вивезти з України який до квітня 2012 року пообіцяв президент Віктор Янукович. За підрахунками фахівців, дана сума істотно перевищує оцінну вартість українського урану.

Читайте також:

Герман про свободу в Україні: бідний не може бути вільним

Наданий Японією кредит піде на підтримку українських імпортерів японської техніки

За рік Україна має віддати кредиторам 88 мільярдів

Американські ЗМІ: Путін перетворює Україну на російську колонію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: