Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США внесли Україну до "чорного списку" країн-піратів за порушення авторських прав

До країн, що порушують інтелектуальну власність, можуть запровадити санкції.

США внесла Україну до "чорного списку" за порушення інтелектуальної власності. Країнам, де процвітає піратство, можуть загрожувати санкції з боку Сполучених Штатів. Про це повідомляє Німецька хвиля.

Україна посіла 11 місце у списку країн світу, які найбільше порушують авторські права на різні види медіапродукції американських виробників, на думку США. Окрім України, до списку також увійшли Росія, Китай, Індія, Алжир, Аргентина, Чилі, Індонезія, Кувейт, Таїланд та Венесуела.

США внесли вищезгадані країни до "списку пріоритетного спостереження" і ретельно їх перевірятимуть на предмет дотримання авторських прав. Якщо США звернеться з позовами до Світової організації торгівлі, проти цих країн можуть бути запроваджені санкції, повідомляє агентство АР.

"Як ніколи важливо запобігати ситуаціям, коли уряди інших країн, а також конкуренти, порушують права американських інноваторів", - заявив у вівторок, 26 квітня, торговельний представник США в ранзі міністра Майкл Фроман.

Зазначимо, торік із "чорного списку" країн-піратів виключили Еквадор та Пакистан.

Нагадаємо, за даними звіту міжнародного альянсу інтелектуальної власності Україна очолила список світового рейтингу країн, які порушують авторські права. З щорічного звіту альянсу стало відомо, що в Україні все ще працюють сайти, які містять "піратський" контент, зокрема це торенти, на яких містяться тисячи фільмів, відео та аудіозаписів без відповідного дозволу чи ліцензії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції