США впіймали прес-службу Януковича на "неточному цитуванні"

Як повідомила прес-служба Януковича, Делегація США відзначила прогрес у впровадженні в Україні реформ.

У понеділок, 18 квітня прес-служба президента Віктора Януковича повідомила, що Делегація Конгресу США відзначила прогрес у впровадженні в Україні реформ. Натомість пізніше американська сторона розповсюдила повідомлення про те, що прес-служба президента невірно процитувала слова одного з сенаторів.

"Хочу відзначити значний прогрес у розвитку України і у впровадженні реформ", - таким чином процитувала президентська служба сенатора Сешнза.

У своїй заяві сенатори США закликали владу України до демократичної реформи та висловили занепокоєння станом свободи преси. Про це йдеться у повідомленні Відділа преси, освіти і культури Посольства Сполучених Штатів Америки.

"Сенатори висловили українським посадовцям своє занепокоєння щодо погіршення інвестиційного клімату і порушили низку прикладів, коли з американськими фірмами, включно із тими, що працюють у зерновому секторі, не поводяться справедливо", - зазначається в повідомленні.

Згідно з повідомленням, вони також підкреслювали, що хотіли б, аби Україна досягла успіху. 

"Для цього Україна повинна швидко рухатися вперед із реформами, включаючи економічні, судові та анті-корупційні заходи.  Це привабить закордонний капітал і підштовхне життєво необхідне економічне зростання", - йдеться у заяві. 

Також в повідомленні зазначається, що "прес-служба президента і деякі засоби масової інформації поширили цитати висловлювань сенатора Сешнза, не звіривши їх із ним". 

"У цитатах допущено неточності.  Сенатор рішуче заохочував демократичні реформи і економічне зростання на основі міцного верховенства права в Україні", - сказано в повідомленні.

Читайте також:

Тимошенко поскаржилася США на ерозію демократії в Україні

Янукович похвалився перед США своєю демократичністю

Кремль розробляє план усунення Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: