Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США, ЄС та Канада розраховують на незалежність антикорупційних органів України

Заява була зроблена до Міжнародного дня боротьби з корупцією. 

США, Європейський Союз та Канада розраховують на те, що українська влада забезпечить незалежність та ресурсне забезпечення антикорупційних органів країни.

Про це йдеться у спільній заяві посольств Канади, США і Представництва Євросоюзу з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією, - передає УНІАН.

Зазначається, що надзвичайно важливо, щоб усі державні інституції поважали повноваження антикорупційних відомств: Національного антикорупційного бюро, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного агентства з питань запобігання корупції.

"Ми розраховуємо, що органи влади України забезпечать незалежність і адекватне ресурсне постачання Національному антикорупційному бюро (НАБУ), Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП) і Національному агентству з питань запобігання корупції (НАЗК)", - йдеться в заяві. 

Нагадаємо, раніше Європейська комісія підбила підсумки роботи Групи з підтримки для України за 18 місяців її діяльності, яка розпочалася в 2014 році. Група розгорнула підтримку реформ в Україні за участі експертів та фінансової допомоги.

Залиште свій коментар

Вибір редакції