США закликали Україну ліквідувати надлишкове озброєння

США зкликали українську владу продовжити співпрацю в ліквідації ракетного палива СС-24, протипіхотних мін та надлишкових запасів легкої стрілецької зброї.

Посол США в Україні Джон Теффт закликав керівництво України й далі співробітничати щодо ліквідації надлишкових озброєнь.

"Це є свідченням співпраці США й України у напрямі демілітаризації зброї масового знищення. Українські фахівці добре попрацювали за ці два місяці, ліквідовуючи щодня по три ракетні комплекси", - сказав Теффт у ході ознайомлення з процесом демілітаризації ракетних комплексів 9К72 SCUD в селі Калинівка Вінницької області.

Згідно з інформацією, посол зкликав українську владу продовжити співпрацю в ліквідації ракетного палива СС-24, протипіхотних мін, надлишкових запасів легкої стрілецької зброї.

"Завдяки цьому проекту ми робимо безпечнішим склади з боєприпасами. Це відчують і жителі населених пунктів, які проживають біля таких об'єктів", - зазначив посол США.

За інформацією прес-служби Міноборони, на цьому арсеналі знаходиться майже 150 тис. тонн боєприпасів. Процес демілітаризації почався у вересні цього року і за 2,5 місяця вже ліквідовано 130 ракетних комплексів.

В цілому на українських складах зберігається більш як мільйон тонн боєприпасів і трохи менш як половину потрібно утилізувати.

Читайте також:

Україна за Януковича озброюватиме Грузію так само, як за Ющенка

Україна хоче закупити до Дня Незалежності 10 танків

Ющенку загрожує кримінальна справа за торгівлю зброєю

ЧФ РФ озброїться сучасними фрегатами і бомбардувальниками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: