Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США занепокоєні ситуацією з Балухом, який продовжує голодування в окупованому Криму

Суд в анексованому Криму визнав Балуха винним у зберіганні боєприпасів.

Тимчасово повірений у справах США при ОБСЄ Гаррі Каміан заявив, що США занепокоєні ситуацією з утримуваним у Криму українським активістом Володимиром Балухом, який продовжує голодування.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

США також занепокоєні повідомленнями про смерть за сумнівних обставин чотирьох людей в СІЗО в Сімферополі і закликають російські окупаційні органи Криму провести ретельне та незалежне розслідування цих смертей.

Володимир Балух продовжує безстрокове голодування, яке він оголосив 19 березня.

ВідеоУв'язнений у Криму український активіст Балух відмовляється припинити голодування

На черговому засіданні суду на окупованому півострові Балух виглядав виснаженим, тримався за ґрати. Українець голодує з 19 березня, відколи йому винесли вирок. Кримського патріота, який вивісив на своєму домі синьо-жовтий прапор, звинуватили в зберіганні боєприпасів і засудили до трьох років і п'яти місяців тюрми.

Ув'язнений у Криму український активіст Балух відмовляється припинити голодування

Міністерство закордонних справ України вимагає негайно звільнити Балуха і допустити до нього українських лікарів.

Нагадаємо, що українець Володимир Балух голодуванням висловлює протест проти вироку, який йому винесли 16 січня 2018 року. Згідно з ним, Балух повинен провести в колонії-поселенні 3 роки і 5 місяців. Його мають перевести в одиночну камеру СІЗО, в якій він буде перебувати в період голодування.

Під час свого заключного слова на засіданні 15 січня Балух заявив, що справа проти нього сфабрикована за його політичну позицію", і його не змусять любити "нову Батьківщину". Його звинуватили у незаконному зберіганні боєприпасів і вибухових речовин, які нібито були знайдені на горищі його будинку. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції