США запропонували Україні передати військові фрегати - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У флоті ще не прийняли рішення щодо кораблів.

Сполучені Штати можуть передати Україні військові фрегати типу Oliver Hazard Perry в якості військово-технічної допомоги.

Про це повідомляє "theБабель" з посиланням на джерело у Військово-морських силах України.

За інформацією співрозмовника видання, з пропозицією щодо передачі кораблів звернулося посольство США, але в українському флоті ще не прийняли рішення.

"Треба все прораховувати — по підготовці екіпажів, у скільки обійдеться їх експлуатація, ремонт", — зазначив співрозмовник.

Фрегати можна буде використовувати в Чорному морі, але для Азовського вони не підійдуть через велике осідання.

Фрегати типу Oliver Hazard Perry будувалися протягом 1975—2004 років. Ці кораблі можуть бути озброєні 76-мм артилерійськими установками, 20-мм зенітними артилерійськими установками та торпедними апаратами. Крім США, такі фрегати перебувають на озброєнні флотів Туреччини, Тайваню, Австралії, Іспанії, Єгипту, Польщі, Бахрейну, Пакистану.

Нагадаємо, 27 вересня на військово-морській базі Берегової охорони США у Балтіморі відбулася церемонія передачі Україні двох катерів класу “Island”. Такі катери використовуються Сполученими Штатами для здійснення берегової охорони. Вони призначені для патрулювання та пошуково-рятувальних операцій в прибережних зонах. 

ВідеоСША передали Україні кораблі для захисту Азовського моря.

Америка дала два патрульних катери класу "Айленд" - їх особисто прийняв президент України Петро Порошенко. Побудовані 30 років тому судна перебували на службі американської берегової охорони до минулого року. Київ має оплатити ремонт і дооснащення катерів та навчання екіпажів. 

США передали Україні кораблі для захисту Азовського моря.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції