США заступились перед Януковичем за колишніх підлеглих Тимошенко

Віце-президент США Джозеф Байден нагадав, що стратегічне партнерство двох країн має базуватися на спільних демократичних цінностях.

Віце-президент США Джозеф Байден вказав президенту України на важливість уникати вибіркового переслідування членів уряду Юлії Тимошенко.

Як повідомляє прес-служба посольства США в Україні, про це Байден заявив під час телефонної розмови з Віктором Януковичем.

При цьому у повідомленні прес-служби президента України, розповсюдженому в четвер вранці, цієї інформації не було.

За даними посольства США, Байден також наголосив, що стратегічне партнерство двох країн базується на спільних демократичних цінностях.

Загалом сторони обговорили подальший спільний план дій після засідання україно-американської Комісії зі стратегічного партнерства.

Крім того, Байден вказав на необхідність того, щоб процес реформування виборчого законодавства був цілковито недискримінаційним. Це, за його словами, сприятиме інтеграції України до Європи, а також залученню прямих іноземних інвестицій в Україну.

Віце-президент США зазначив, що Україні необхідно залучати більше прямих іноземних інвестицій, а для цього треба уникати законів або дій, які ускладнюють роботу в цьому напрямку.

Читайте також:

Кримінальна справа проти Тимошенко потягнула на 180 томів

Тимошенко заявила, що за нею постійно стежать з десяти автомобілів

Тимошенко пообіцяли три роки за ґратами, а Луценку лише два

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: