США знову підтримали суверенітет України

У Вашингтоні кажуть, що США продемонстрували відданість інтересам незалежності сусідів Росії, включаючи Україну і Грузію.

Держдепартамент США вкотре заявив про підтримку територіальної цілісності та незалежності країн-сусідів Росії - України та Грузії.

Цього разу із відповідною заявою виступив заступник держсекретаря США у справах Європи і Євразії Філіп Гордон.

Як говориться в тексті виступу Гордона перед комітетом з міжнародних відносин палати представників конгресу США, "не стільки словами, скільки справами ми продемонстрували нашу відданість інтересам територіальної цілісності та незалежності сусідів Росії, включаючи Україну і Грузію. Президент Барак Обама в Москві ясно дав зрозуміти, що ми продовжимо підтримувати їх суверенність і їх право вибирати собі стратегічних партнерів. Цю заяву знову повторив і посилив віце-президент Джозеф Байден у ході поїздки у ці країни протягом минулого тижня".

"Президент також неодноразово підкреслював, як приватно, так і публічно, неухильне прагнення США до підтримки демократії, прав людини і законності", - підкреслив Гордон, водночас, зазначивши, що розбіжності не повинні заважати РФ і США рухатися у бік конструктивної співпраці.

Крім того, раніше віце-президент США Джо Байден в інтерв'ю The Wall Street Journal заявив, що Росія перебуває у становищі, коли "ситуація у світі змінюється, водночас, вони (росіяни) чіпляються за нестійке минуле".

На думку Байдена, погіршення російської економіки, занепад банківського сектору, а також скорочення чисельності населення в країні призведуть до того, що РФ піде на поступки Заходу і значно перегляне сфери своїх міжнародних інтересів.

Інтерв'ю Байдена, яке він дав під час візиту до Грузії, викликало здивування в Росії. Зокрема, помічник президента Росії Сергій Приходько висловив нерозуміння, чому раптом друга особа в американській адміністрації - віце-президент Джозеф Байден - вирішив дати свою трактовку і своє бачення двосторонніх відносин".

Читайте також:

Кокойти звинуватив в геноциді осетинів Україну та США

Мєдвєдєв відмовився дружити зі США проти України і Грузії

США готують відставку Ющенка та Саакашвілі

Україна продовжує продавати Грузії зброю в борг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: