Стахановчанин живцем спалив у будці собаку, яка покусала його дитину

Дата публікації
Перегляди
3472
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Стахановчанин живцем спалив у будці собаку, яка покусала його дитину

Шкуродер, який спалив собаку живцем у будці, помстився за дитину / Фото: vk.com/cinema.caffee

Місцевий житель перевернув будку виходом вниз, щоб пес не зміг втекти, і підпалив.

На Луганщині житель міста Стаханов живцем спалив собаку, яка нібито покусала його дитину.

Чоловік, співробітник місцевої залізничної станції Олександр Татаров, на очах у перехожих перевернув будку виходом донизу, щоб Малиш не зміг втекти, і підпалив. Пес помер страшною смертю.

За словами людей, тварину ще цуценям підкинули на подвір'я багатоповерхівок. Мешканці прилеглих будинків збудували будку для собаки і стали годувати.

Татаров запевняє, що не хотів заподіяти тварині ніякої шкоди. "Перед тим, як спалювати будку, я взяв палицю і не менше 5 разів ударив з усіх сторін - реакції не було. Моя мета була знищити місце притулку, де влаштовували ці годувальню. Щоб собаки там більше не збиралися", - пояснив він.

За Малиша заступилися місцеві жителі. Але чоловік не підпускав людей до палаючої будки, стверджуючи, що тварини там немає. Але коли люди перевернули будку - звідти випав труп обгорілої собаки. Після вбивства пса мешканці будинку звернулися до міліції і зажадали покарати шкуродера.

На місце події одразу ж виїхала слідчо-оперативна група. Даний факт занесений до єдиного реєстру судових розслідувань, кваліфікований за статтею 299-й: жорстоке поводження з тваринами. Труп собаки відправили на кафедру ветеринарної експертизи у Харків.

У випадку, якщо провину Олександра Татарова доведуть, він може провести під арештом півроку, або відбутися штрафом у 850 грн.

Нагадаємо, що у Дніпропетровську собака стала зіркою, майстерно заспівавши під кларнет. Звичайний дворовий пес вразив городян чудовим відчуттям музики.

Наступна публікація