Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стали відомі моторошні подробиці вбивства матері та її двох синів у Скадовську

На голові жінки знайшли пакет.

Поліція розслідує смерть жінки та її дітей семи та дев'яти років у Скадовську Херсонської області. 

Як повідомляється у сюжеті ТСН.12:00, розглядаються всі версії, серед яких убивство. Під час обшуку стало зрозуміло, що жінка померла від асфіксії, тому що на її голові був целофановий пакет. Причини смерті двох дітей поліція поки не коментує, але їхні тіла лежали поруч із матір'ю.

Наразі відомо також, що сім'я прибула на курорт кілька днів тому і орендувала помешкання. Тіла були знайдені колишнім чоловіком.

В Україні щороку з'являється близько 400 жертв статевих злочинів. Один із найбільш резонансних випадків - зникнення 11-річної Дарини Лук'яненко в Одеській області. Дівчину шукали тривалий час і знайшли мертвою у вигрібній ямі сусіда. Він викрав дівчину, сильно побив у себе вдома і в підсумку вбив. Місцеві мешканці були шоковані і намагались вчинити самосуд над підозрюваним. Слідство не виключає зґвалтування. 

Із регіонів з періодичністю надходять страшні повідомлення про насилля над дітьми. На цьому тлі Національна поліція виступає за необхідність посилення покарань за такі злочини і просить парламент схвалити законопроект про створення реєстру педофілів та їхню хімічну кастрацію. Автори пропонують збільшити міру покарання до мінімальних 20 років ув’язнення за злочини статевого характеру проти дітей та створити напівзакритий реєстр педофілів, аби не допустити їх до роботи в дитячих закладах. Це буде електронна база з усіма даними про таких осіб – історією злочину, місцем проживання та роботи. Доступ до реєстру матимуть правоохоронні органи та Мін’юст, а право на отримання інформації дадуть керівникам дитячих закладів.

Також пропонується хімічна кастрація, однак лише після відбуття половини терміну зловмисник за власним бажанням після судової експертизи та за дозволом суду зможе пройти курс терапії. Лікування розпочинають за ґратами та продовжують під наглядом поліції і медиків уже на волі.

Статистика свідчить, що майже 60% педофілів в дитинстві самі ставали жертвами сексуальної наруги. Психіатри наголошують на важливості саме медикаментозного лікування, адже лише ув’язнення проблеми не вирішує – 70% педофілів після виходу на волю знову ґвалтують дітей. 

Хімічну кастрацію застосовують у США, Канаді, Ізраїлі та країнах Європи та бачать результат – наприклад, у Великій Британії кількість повторних випадків з 40% зменшилась до 5%, а у Німеччині – з 80% до 3%.

Відео На Херсонщині знайшли мертвими матір і двох маленьких синів

У матері на голові був целофановий пакет. ЇЇ сини - 7 та 9 років - без ознак життя лежали поруч. Поліцію викликав колишній чоловік загиблої - він приїхав на курорт провідати дітей. За попередньою інформацією, жінка померла від асфіксії, причини смерті дітей - поліція поки не коментує.  

На Херсонщині знайшли мертвими матір і двох маленьких синів

Залиште свій коментар

Вибір редакції