Стало відомим майбутнє будівлі коледжу в Одесі, де в пожежі загинули 16 людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Фахівці не побачили сенсу в знищенні споруди.

Будівлю згорілого економічного коледжу в Одесі, де від масштабної пожежі загинули 16 людей, законсервують. А потім її реконструюватимуть, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Будівельники та конструктори дійшли висновку, що опорні конструкції будинку вціліли. Наразі фахівці встановлюють спеціальні маячки, щоби стежити за тріщинами. Саму будівлю збираються накрити тимчасовим дахом, аби вберегти від дощів, і закрити щІльною огорожею від відчайдухів, які намагатимуться потрапити всередину.

Відео Будівлю згорілого економічного коледжу в Одесі законсервують, а потім – реконструюватимуть

Будівельники та конструктори дійшли висновку, що підтримкові конструкції будинку вціліли. Наразі фахівці встановлюють спеціальні маячки, щоби стежити за тріщинами. Саму будівлю збираються накрити тимчасовим дахом, аби вберегти від дощів. Ще закриють щільною огорожею. Пожежа в будівлі коледжу спалахнула 4-го грудня.  

Будівлю згорілого економічного коледжу в Одесі законсервують, а потім – реконструюватимуть

Пожежа в будівлі коледжу спалахнула 4 грудня. Пошуково-рятувальна операція тривала 10 днів, доки не знайшли тіла всіх зниклих безвісти. Наразі ніхто за трагедію не покараний, директорка коледжу перебуває під домашнім арештом.

Нагадаємо, вранці 4 грудня в Одесі загорівся коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Вогонь спалахнув на третьому поверсі будівлі й швидко розповсюдився на 4000 кв м. Рятувальники евакуювали близько 40 осіб. У результаті пожежі, постраждали майже 30 осіб. Крім того, від початку пожежі 14 осіб офіційно вважали зниклими безвісти. 

Міський голова Одеси Геннадій Труханов розповів, що після трагедії у дворі коледжу спілкувався з батьками. Вони нібито й розповіли, що в приміщенні не було опалення, тому, можливо, там користувалися обігрівачами. Поліція розглядає дві версії загоряння в коледжі: аварійна робота електрообладнання та навмисний підпал.Утім, правоохоронці знайшли розбіжності між показати свідків та реальними подіями. 

На ранок 9 грудня загиблих уже 12 осіб. Першою була 17-річна студентка коледжу. Вона вистрибнула з вікна будівлі і отримала травми несумісні з життям. Рятувальники почали розчищати завали надвечір 5 грудня, тоді ж виявили тіло ще однієї загиблої - 43-річної викладачка коледжу Ганни Бортюк.  Впізнання знайдених тіл триває. 

Студенти згоріло коледжу відновлять навчання у понеділок, 9 грудня. Вони навчатимуться в аудиторіях Одеського фінансово-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету, а також в іншому корпусі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції