Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, чому мавпи в екопарку в Харкові відгризли пальці й вухо своєму доглядальнику

Чоловік нині перебуває в лікарні.

Пара мавп у харківському екопарку напала на свого доглядача. У звіринці пояснюють, що чоловік винен сам, адже порушив правила безпеки і зайшов у вольєр один. Розлючені тварини відкусили людині фаланги пальців та частину вуха, зараз він у лікарні.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Зараз Ромео і Джульєтта лагідно обіймаються. А напередодні билися так, що їхній доглядач побіг припиняти сімейну сварку, забувши про всі правила безпеки.

"У вольєр з тваринами людина взагалі не повинна заходити. Для цього існують перегони, для цього існують інші клітки. Він почув ці крики, наш співробітник, і прийшов рятувати цю дівчинку. Він пожалів мавп, це почуття, це його тварини, з якими він працює", - говорить заступник директора екопарку Валерія Іващенко.

ВідеоУ харківському еко-парку доглядач порушив правила безпеки і постраждав від нападу мавп

Агресивними Ромео та Джульєтта могли стати через те, що в них нещодавно забрали дитинча. Малюку було три місяці і Джульєтта щойно перестала його годувати.

У тому, що опинився у лікарні, чоловік мавп не винуватить. Каже, вони йому як діти:

"Це ж маленькі діти. Ви уявляєте, що це таке, маленькі діти, а ви їх кинули. Вони їли, не поділили фрукт, і завелися, і почали битися".

Миротворцю за втручання розлючені примати відгризли фаланги двох пальців та частково відкусили вухо. Чоловік ще буде в лікарні, адже медики кажуть, що є ризик інфікування.

Тварин залишать в екопарку. Винних шукатимуть серед людей - зараз поліція перевіряє умови праці у зоопарку та дотримання правил безпеки.

Мар'я Уманська

Залиште свій коментар

Вибір редакції