Стало відомо, хто і за що буде відповідати в Генпрокуратурі

Новий генпрокурор Віктор Пшонка розподілив службові обов’язки між своїми заступниками.

Генеральний прокурор Віктор Пшонка видав розпорядження щодо розподілу службових обов'язків між своїми заступниками. Про це повідомив глава прес-служби ГПУ Юрій Бойченко.

Згідно з документом, перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін відповідатиме за роботу Управління з розслідування особливо важливих справ, дотримання законів на транспорті, об'єктах оборонної промисловості.

Заступник генпрокурора Євген Блажівський буде відповідати за роботу Головного управління щодо дотримання законів при оперативно-розшуковій діяльності, дізнанні, нагляду за дотриманням законів у спецпідрозділах.

Також Віктор Войцишен буде відповідати за Головне слідче управління.

Михайло Гаврилюк відповідальний за Головне управління підтримання обвинувачення в судах.

Віктор Занфіров буде відповідати за Головне управління з дотримання законів, прав і свобод, захисту інтересів держави (також наділений правом брати участь у засіданнях уряду).

Анатолій Прижко, згідно з наказом, очолить Головне управління військових прокуратур і управління нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень.

Нагадаємо, після відставки генерального прокурора Олександра Медведька, свої пости в керівництві ГПУ вдалося зберегти чотирьом заступникам генпрокурора: Ренату Кузьміну, Віктору Занфірову, Євгену Блажівському та Юрію Ударцову. Ще трьох - Михайла Гаврилюка, Віктора Войцишена і Степана Молицького - призначив Віктор Пшонка.

Читайте також:

Син колишнього генпрокурора Потебенька підбиратиме кадри Пшонці

Новий генпрокурор виявився не кумом, а звичайним земляком Януковича

Пшонка продовжує перестановки в керівництві ГПУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: