Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, хто побив активістів у приміщенні "Просвіти" у Дніпрі

Організатор нападу виключений з лав руху "С14".

Напад на активістів Владислава Мельничука та Вірослава Цюп'яка у приміщенні "Просвіти" у Дніпрі був організований представником "С14". Про це у неділю, 24 листопада, повідомили у самій організації, а потім підтвердив Мельничук.

Конфлікт стався після заходу "Майдан. Усна історія", який відбувся за день до нападу. Представник "С14" звинуватив Мельничука у неналежній організації заходу, а останній раніше критикував політичний рух активістів "С14" – "Суспільство майбутнього" – за те, що ставить свій логотип на захід, що організовується громадськими організаціями.

Ввечері 22 листопада між представником "С14" та Владиславом Мельничуком відбулася зустріч у приміщенні "Просвіти". Коли діалог скінчився і представник "С14" вийшов на вулицю, до приміщення увірвалися п'ятеро людей у балаклавах та побили Мельничука і його друга Вірослава Цюп'яка. Двоє з п'яти нападників були представниками вищезгаданого руху.

Організація "С14" засудила цей напад і заявила, що він відбувся без відома керівництва руху. У "С14" попросили вибачення у Мельничука та його друга і готові оплатити лікування та гарантувати, що такого більше не станеться. Організатор побиття активістів виключений з лав руху, інший учасник "С14", який знав про бійку, але не брав у ній участі, понесе дисциплінарне покарання.

22.11.2019 у Дніпрі стався напад у приміщенні "Просвіти", в ході якої було побито активіста Владислава Мельничука....

Опубліковано СІЧ Неділя, 24 листопада 2019 р.

Мельничук подякував "С14" за адекватну реакцію і заявив, що не має претензій до руху. Разом із тим він ви вимагає законного розслідування інциденту від правоохоронних органів, щоб всі причетні до нападу були встановлені та понесли відповідальність.

UPD: Прошу не плутати з іншими організаціями Січ. 22 листопада відбувся напад на мене, в ході якого також постраждав...

Опубліковано Melnychuk Vladyslav Неділя, 24 листопада 2019 р.

Нагадаємо, раніше на Херсонщині побили активіста, який допомагав тимчасовій слідчій комісії розслідувати напад на Катерину Гандзюк, яка померла в лікарні після отримання опіків. Інформацію поширив екснардеп Ігор Луценко. У місцевій поліції заявили, що даних про напад не отримували. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції