Стало відомо, хто поїде на похорон Черномирдіна від України

Віктор Янукович створив делегацію для участі в похоронах Віктора Черномирдіна - до Москви поїдуть глава МЗС, міністр регіонального розвитку та будівництва і Леонід Кучма.

Президент Віктор Янукович створив делегацію України для участі в жалобних заходах у зв'язку зі смертю видатного російського політика Віктора Черномирдіна.

Відповідне розпорядження № 1105/2010-рп опубліковано на сайті глави держави.

Згідно з документом, від України на похорон Черномирдіна поїдуть – міністр закордонних справ Костянтин Грищенко, посол України в РФ Володимир Єльченко, президент України в 1994 – 2005 роках Леонід Кучма, міністр регіонального розвитку та будівництва Володимир Яцуба.

Як повідомлялося, Віктор Черномирдін буде похований у п'ятницю на Новодівочому цвинтарі в Москві.

У четвер в Москві почалося прощання з політиком, яке триватиме 16 годин – до 7-ї ранку.

Черномирдін помер близько 4 години ранку (03:00 за київським часом) 3 листопада.

72-річний політик останнім часом багато хворів. Крім того, він дуже переживав смерть своєї дружини Валентини Федорівни, яка померла у березні цього року. Подружжя прожило разом майже 50 років, виховало двох синів, які подарували їм чотирьох онуків.

За попередніми та неофіційними висновками медиків, причиною смерті Черномирдіна став інфаркт міокарда, що стався на тлі важкого онкологічного захворювання і гострої ниркової недостатності. Останній тиждень перед смертю Черномирдін перебував на лікарняному.

Черномирдін обіймав посаду спеціального представника президента РФ з питань економічного співробітництва з державами - учасниками СНД. До цього він був послом Росії в Україні, а з грудня 1992 по березень 1998 року очолював уряд Росії.

Читайте також:

Мєдвєдєв наказав організувати пряму трансляцію похорону Черномирдіна

Патріарх Кирило: те, що Росія зараз існує - заслуга Черномирдіна

Смерть Черномирдіна: Росія згадує "ядерний чемоданчик" і "царське полювання"

Віктор Черномирдін: біографія та найкращі афоризми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: