Стало відомо, хто з чиновників живе на держдачах Конча-Заспи та Пуща-Водиці

Загалом у списку мешканців державного будинку відпочинку "Конча-Заспа" та комплексу відпочинку "Пуща-Водиця" нараховується понад сотні чиновників.

Держдачі чиновників у Конча-Заспі_1
Українська правда
У будинку відпочинку "Конча-Заспа" та комплексу відпочинку "Пуща-Водиця", які належать Державному управлінню справами, живе близько сотні колишніх і нинішніх vip-чиновників.

Видання "Українська правда" отримало повний список осіб, які можуть користуватися держдачами.

Нагадаємо, в "Конча-Заспі" розташована президентська резиденція, з якої вже півтора роки не хоче з'їжджати Віктор Ющенко. По сусідству з ним - маєток Леоніда Кучми, трохи далі - Володимира Литвина, Адама Мартинюка і Леоніда Кравчука.

У 2010 році в елітних державних поселеннях відбулися зміни. Так, в "Пуща-Водиці" отримали житло генпрокурора Віктор Пшонка і глава Київської міської адміністрації Олександр Попов.

За документами, Пшонка потіснив з державної дачі Тимофія Мотренка, керівника Головного управління державної служби.

Попов же заїхав у житло, яке раніше надавалося Сергію Буряку, екс-голові податкової адміністрації.

У резиденції "Конча-Заспа", згідно зі списком адміністрації президента, також зявилося декілька новосельців - порівняно зі старим переліком мешканців.

Так, отримала житло остання керівниця адміністрації президента при Ющенку Віра Ульянченко. Вона заїхала в будинок, який значився як "вільний".

З'явився у списку мешканців "Конча-Заспи" і Арсеній Яценюк - раніше цей будинок значився за Верховною Радою. Щоправда, сам екс-спікер після публікації заявив, що ніколи не користувався цією нерухомістю, оскільки відмовився від державної дачі.

Голова Конституційного суду Анатолій Головін заїхав у будинок Романа Безсмертного.

Актор Богдан Ступка тепер значиться як мешканець будинку, що був записаний за Олександром Негодою, гендиректором Національного космічного агентства.

Депутат-регіонал Дмитро Притика отримав будинок померлого соціаліста Івана Сподаренка, у свою чергу, будинок Притики зайняв віце-прем'єр Віктор Тихонов.

Також у "Конча-Заспі" з'явилася нерухомість у брата Віктора Балоги депутата Василя Петьовки.

Житло міністра охорони здоров'я в уряді Тимошенко Василя Князевича зайняв міністр культури в уряді Азарова Михайло Кулиняк.

Суддю Конституційного суду Василя Бринцева поселили в будинок міністра екології Георгія Філіпчука, який найближчим часом постане перед судом.

Але найбільш знакові метаморфози сталися з будинком, який був наданий колишньому міністру економіки Богдану Данилишину. При новій владі він відійшов голові Вищого спеціалізованого суду з кримінальних та цивільних справ Леоніду Фесенку.

Якби Данилишин не отримав притулок у Чехії, то саме цей суд був би останньою інстанцією при розгляді порушеної проти нього кримінальної справи.

І якщо Данилишин ділив будинок у "Конча-Заспі" разом з тодішнім міністром промисловості Володимиром Новицьким, то судді його віддали весь повністю в одноосібне користування.

Читайте також:

Розкішний маєток Порошенка у "стилі Білого дому" поповнився капличкою

Черновецький виїхав з Конча-Заспи разом з котом Яшею

Адміністрація Януковича витратить 5 мільйонів на ремонт басейну в Конча-Заспі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: