Стало відомо, ким були люди у камуфляжі, які допомагали штурмувати "Укртранснафту"

Стало відомо, ким були люди у камуфляжі, які допомагали штурмувати "Укртранснафту"

Люди у камуфляжі, які штурмували “Укртранснафту”, належать до добровольчого батальйону Києва.

Вони належать до одного з добровольчих батальйонів.

Люди в камуфляжі, які допомогали колишньому спецслужбовцю Юрію Мірошнику захоплювати владу в "Укртранснафті", належать до одного з добровольчих батальйонів Києва. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Зламана рука охоронця, розбиті скляні двері і порізані руки працівників – так розпочинався перший робочий день новопризначеного в незаконний спосіб керівника "Укртранснафти" колишнього співробітника спец органів Юрія Мірошника.

Спочатку люди в ділових костюмах виламували двері. А зрозумівши, що здаватись без бою ніхто не збирається, викликали на допомогу людей у камуфляжі.

На стоп-кадрах з камер спостереження "Укртранснафти" видно, як п'ятеро бійців входять у будівлю і блокують центральний коридор.

Як вдалось з'ясувати ТСН, це бійці добровільного формування "Київська міська варта", яке було створене рік тому. Статут організації підписували тодішній очільник Києва Володимир Бондаренко та головний міліціонер столиці Юрій Мороз. Головним завданням вони вбачали охорону громадського порядку та допомага підрозділам МВС, про що красномовно написано на сайті організації.

Зі слів одного з п'яти бійців, який забажав залишитись невідомим, хто їх викликав він не знає. Каже, що зазвичай з ними на виклик приїжджають і справжні міліціонери. Цього разу міліція приїхала, але в середину відправили лише їх. Наш співрозмовник обурений ситуацією, адже раніше вони ніколи не брали участі в подібних заходах. Накази їм віддавав керівник підрозділу Дмитро Іванов. Він говорити з журналістами категорично відмовляється.

Ми надіслали офіційний запит в організацію "Громадська варта Києва" та в КМДА із проханням прокоментувати ситуацію. Поки що відповіді не отримали.

Нагадаємо, керівник "Укртранснафти" Олександр Лазорко зберіг для України колосальну суму коштів.

Кореспондент ТСН Святослав Дмитренко

«Укртранснафту» захоплював добровольчий батальйон

«Укртранснафту» захоплював добровольчий батальйон

Повʼязані теми:

Наступна публікація