Стало відомо, коли команда Зеленського презентує "цифрову державу"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Команда президента працює над розвитком цифрових технологій.

На форумі International IT Forum, який відбудеться 27 вересня у Запоріжжі, буде вперше презентовано бренд цифрової держави. Про це повідомляє пресслужба президента.

Зазначається, що на форумі працюватимуть три локації:
1. Панельна дискусія, де експерти обговорюватимуть наявні можливості державно-приватного партнерства в межах діджиталізації у державі.
2. Виступи власників і керівників компаній світового рівня, присвячені сучасним трендам у сфері впровадження інновацій як у бізнесі, так і в державному чи муніципальному управлінні.
3. Інтерактивна виставкова зона з експонатами від компаній (розробки у сфері робототехніки, віртуальної та доповненої реальності, автоматизації, smart-технологій тощо).

"Україна перетвориться з аутсорсингової країни на ту, що створює продукти  у сфері інформаційних технологій. Саме тому ми всією командою на чолі з Офісом президента радо підтримуємо ініціативи, які відповідають нашому баченню перспектив розвитку держави, і, крім цього, спрямовані на розкриття наявних можливостей для бізнесу в епоху цифрових змін, а також на популяризацію цінності інновацій серед українців у цілому. Однією з таких ініціатив є International IT Forum у Запоріжжі", – зазначив радник президента України Михайло Федоров на робочій зустрічі з організаторами форуму.

Нагадаємо, 25 липня заступник керівника Офісу президента України Руслан Рябошапка заявив, що нова Антикорупційна стратегія має бути спрямована на максимальне переведення послуг в онлайн та охоплювати напрями з найбільшими корупційними ризиками. 

ВідеоПрезидент Зеленський із Вселенським патріархом Варфоломієм говорили про мир в Україні

Угода, яку так і не підписали, снайпери на даху Патріархії та штовханина російських пропагандистів із турецькими охоронцями. Президент Зеленський сьогодні зустрівся зі Вселенським патріархом Варфоломієм. Ініціював зустріч саме український президент.

Президент Зеленський із Вселенським патріархом Варфоломієм говорили про мир в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції