Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли суд повторно розгляне резонансну справу прикордонника Колгоморова

Головуватиме й доповідатиме суддя Олексій Шишилін.

Приморський районний суд Маріуполя 8 грудня повторно розгляне справу прикордонника Сергія Колмогорова, засудженого за убивство.

Розгляд справи призначено на 11:00, пише Українська правда із посиланням на сайт суду.

Головуватиме й доповідатиме суддя Олексій Шишилін. Також у колегії суддів будуть Євгенія Митрофанова та Вікторія Федотова.

Раніше Приморський районний суд Маріуполя, який засудив прикордонника Сергія Колмогорова до 13 років позбавлення волі, поскаржився до Вищої ради правосуддя на тиск. Судді поскаржилися на тиск з боку народних депутатів, журналістів і громадськості та вимагають, щоб вони припинили "втручання у здійснення правосуддя". Так, 6 листопада, Вищий спецсуд з розгляду кримінальних і цивільних справ відправив на перегляд справу Сергія Колмогорова, засудженого до 13 років ув'язнення за вбивство людини на посту 2014 року. А також  звільнив його з-під варти

ВідеоСуд розглянув апеляцію прикордонника, засудженого на 13 років за вбивство жінки на передовій

Нагадаємо, три роки тому в Маріуполі Сергій Колмогоров ніс службу на блокпості. Під час патрулювання військові помітили авто, власник якого світлом фар подавав невідомі сигнали, припускають - противнику. Прикордонники отримали наказ авто затримати, однак водій почав тікати, навіть попри попереджувальні постріли в повітря. Унаслідок чого вогонь відкрили по самій машині. Водій під час інциденту вижив, однак його дружина загинула. Вогонь вели майже десяток осіб, але Маріупольський суд засудив лише Колмогорова, на 13 років. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції