Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли в Україні можуть заборонити цирки з тваринами

Вже за 5 років використання диких тварин у цирках може бути заборонено.

Кабінет міністрів України вирішив ухвалити зміни до законодавства, які передбачають заборону використання у цирках диких тварин. Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів України.

"Уряд підтримав наш законопроект, який врегульовує ряд питань щодо захисту тварин від жорстокого поводження. Зокрема, і заборону використання диких тварин у цирках із перехідним періодом 5 років", - повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

За його словами, перехідний період потрібен, щоб виробити механізм передачі диких тварин до природно-заповідного фонду та визначення місць подальшого проживання тварин.

"Ми не можемо в один день заборонити використання тварин, не подумавши, що буде з ними далі, хто їх буде утримувати та годувати. Україна не перша країна, яка проходить цей шлях. Я також розумію, що ми отримаємо великий спротив від людей, не готових відмовитися від експлуатації тварин у видовищах. Ми готові до цього протистояння. Зрештою, у світі є кілька десятків країн, які відмовилися від цирків, і Україна має всі шанси поповнити їх ряди. Попереду розгляд проекту закону у ВРУ", - додав міністр.

Згідно з новими змінами, розгляд справ про адміністративні порушення стосовно диких тварин зараховано до компетенції Державної екологічної інспекції України, а щодо домашніх та безпритульних до Національної поліції України

Нагадаємо, 30 вересня, у великих містах України відбулися марші за права тварин. Люди виступали проти шуб з натурального хутра та проти цирків з тваринами.

Ще у 2016 році у Дніпрі заборонили пересувні цирки. Заборону впровадили, аби захистити тварин від жорстокого поводження,  а отже, від страждань та загибелі.

ВідеоПоліція провела спецоперацію для піймання зебр, які втекли з цирку Дрездена

Центр німецького Дрездена тимчасово перетворився на африканську саванну. Приголомшені містяни не могли повірити своїм очам, коли повз них галопом пробігали тварини. Аби упіймати смугастих, поліція провела цілу спецоперацію за участі сімох автівок, а також із залученням родичів зебр - коней у складі кінної поліції. 

Поліція провела спецоперацію для піймання зебр, які втекли з цирку Дрездена

Залиште свій коментар

Вибір редакції