Стало відомо, коли в Україні відремонтують всі дороги і у скільки це обійдеться

Українцям не слід влітку чекати на гарні дороги.  

Глава "Укравтодору" Славомір Новак розповів, скільки грошей і часу треба для того, аби привести до пуття всі українські дороги.

Про це повідомляє BBC Україна.

"Згідно з розрахунками експертів, аби швидко покращити дороги, впродовж наступних п'яти років нам треба приблизно по 50 мільярдів гривень щороку. Але, якщо ми матимемо принаймні 25-30 мільярдів наступного року, хоча б 40 - у 2019 і далі нарощуватимемо цю суму, при цьому витрачаючи ці гроші лише на оті 50 тисяч кілометрів доріг національного значення, за 7-10 років ми відремонтуємо усю цю мережу", - каже посадовець.

За його словами, українцям не слід очікувати ідеальних доріг вже цього літа.

"Ні, це неможливо. Я не чарівник. Я волію говорити людям правду: маємо стільки грошей, скільки маємо, і витрачатимемо їх добре, прозоро і мудро, не марнуючи їх", - підкреслив Новак.

Він додав, що спорудження доріг - це тривалий процес і ніхто не може виконати його за кілька місяців.

"Я переконаний, що вже за кілька років люди відчують поліпшення доріг. Навіть цього року, за умови, що ми таки отримаємо усі обіцяні гроші, якість доріг зросте", - пообіцяв глава "Укравтодору".

Нагадаємо, лише 10% автошляхів усієї України придатні для сучасного транспорту. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян. Своєю чергою Гройсман заявив, щоі 95% відсотків доріг розвалені, але гроші є тож слід працювати над автошляхами "належно".

Раніше очільник "Укравтодору" Славомір Новак заявив, що ситуація з дорогами цьогоріч - найгірша за останній час. Він стверджує, що коштів на ямковий ремонт не вистачає. 

ВідеоКерівник Укравтодору вигнав з роботи підлеглого за неналежний ремонт доріг

Залиште свій коментар