Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли відбудеться перший суд над кремлівським бранцем Павлом Грибом

Засідання буде відкритим.

23 липня у Ростові-на-Дону відбудеться перше судове засідання по суті справи утримуваного в РФ українця Павла Гриба.

Про це батько політв’язня Ігор Гриб написав у Facebook.

Засідання суду розпочнеться об 11:00 і буде відкритим.

23 липня 2018 року об 11.00 у "Северо-Кавказском окружном военном суде" м. Ростов-на-Дону відбудеться перше судове засідання по суті справи Павла Гриба. Засідання буде відкритим.

Опубліковано Ігором Грибом Понеділок, 16 липня 2018 р.

Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня 2017 року в Білорусі. Хлопець поїхав до міста Гомель на зустріч з дівчиною, з якою познайомився в соціальних мережах. Пізніше стало відомо, що він перебуває у слідчому ізоляторі російського міста Краснодар. У нього почалися проблеми зі здоров’ям, однак українських лікарів до нього не допустили.

Тривалий час було невідомо, у чому саме підозрюють Павла, але згодом повідомили, що Гриб з дівчиною нібито обговорювали підрив школи. Проти 19-річного Павла Гриба фабрикують справу за надуманим звинуваченням у підготовці теракту. 

ВідеоНа політв'язня Павла Гриба накинулися російські ув'язнені під час етапування до Ростова

Побили і відібрали особисті речі. Напередодні російський суд постановив - залишити юнака під вартою до 20 грудня. На суді Гриб виглядав пригніченим і виснаженим, адже у хлопця немає ні продуктів, ні медикаментів. Росіяни звинувачують незаконно затриманого українця в організації теракту у Сочі. 

На політв'язня Павла Гриба накинулися російські ув'язнені під час етапування до Ростова

Вибір редакції