Стало відомо, скільки часу люди не зможуть жити в Чорнобилі

Після введення в експлуатацію нового Чорнобильського саркофагу, Україна перейде до нового етапу - освоєння найбільш забрудненої території.

Через високий рівень забруднення елементами плутонію у Чорнобильській зоні відчуження, люди не зможуть жити там найближчі 24 тисячі років.

Зараз українська влада шукає найкращий варіант для експлуатації цієї території, заявив голова Держагентства з управління зоною відчуження Віталій Петрук, - пише Громадське.

За його словами, після введення в експлуатацію та передачі на баланс нового Чорнобильського саркофагу, Україна перейде до нового етапу - освоєння найбільш забрудненої території. За словами Петрука, найбільш ймовірним буде побудова на цій території парку сонячної електроенергії і більше 40 компаній світу вже зацікавилися таким проектом.

Нагадаємо, на 4-й енергоблок Чорнобильської АЕС насунули новий саркофаг.

Нагадаємо, для побудови "Укриття" над Чорнобильською АЕС у Лондоні зібрали додаткові 180 мільйонів євро. Як і планувалось, будівництво завершилось до встановленої дати - 29 листопада.

Найбільша у світі рухома конструкція. Як у Чорнобилі відкривали накриття над саркофагом ЧАЕС

Надійний захист: зруйнований четвертий енергоблок Чорнобильської АЕС накрили

Вже за рік аварійні конструкції старого саркофага почнуть розбирати у череві нового укриття. Вага арки 36 тисяч тонн – це найбільша споруда, яку людство будь коли будувало, а потім пересувало на інше місце. Її вартість більше 2 мільярдів євро, але її унікальність не в ціні, а в тому, що ця арка закриє зруйнований четвертий блок Чорнобильської станції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: