Стало відомо, скільки українці витратили на лікування критичних захворювань в іноземних клініках Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
7666
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Стало відомо, скільки українці витратили на лікування критичних захворювань в іноземних клініках

Українці витратили на лікування критичних захворювань в іноземних клініках на суму понад 2 мільйони євро. Такі цифри наводять в компанії "ІНГО Україна", яка страхує людей за програмами критичних захворювань.

Експерти зазначають, що на лікування однієї застрахованої особи компанія витрачала в середньому 120 тисяч євро. В "ІНГО Україна" зазначили, що ця сума зростає, адже по деяким випадкам лікування ще триває.

Найбільш поширені діагнози, з якими українці попадають в програму лікування критичних захворювань,  - онкологія, аорто-коронарне шунтування та нейрохірургічні втручання.

За словами керівника управління особистого страхування АСК "ІНГО Україна" Марини Зварич, лікування критичних захворювань застрахованих проводиться переважно в Німеччині та Ізраїлі. Водночас географія можливостей страхової програми значно ширша: вона дозволяє обирати для діагностики та лікування клініки всієї Європи та навіть США.

Статистика страхової компанії підтверджує пропорцію захворюваності на рак від Національного канцер-реєстру України (НКР). Згідно даних НКР, загальний грубий показник захворюваності на злоякісні новоутворення у 2018 році складав 381,4 на 100 тисяч населення.

За даними Європейської спільноти онкологів, 88% європейців продовжують жити без рецидивів протягом 5 років після правильно встановленого діагнозу і своєчасно проведеного лікування. Водночас в Україні цей показник складає всього 56%. Саме тому і була створена програма страхування, що принципово відрізняється від звичайного медичного страхування.

"Наша задача -  за допомогою нового страхування дати людям доступ до якісної світової медицини. Адже це зовсім інші можливості лікування критичних захворювань. Тому програма і отримала назву "Світова медицина". Якщо на початку її впровадження нам доводилося багато розповідати про новинку, то сьогодні кожен 10-ий запит на страхування включає покриття критичних захворювань. Компанія вже сплатила за лікування своїх застрахованих понад 950 тис євро", - пояснила Марина Зварич.

Ключовий сервіс, що входить до страхової програми "Світова медицина", - це пошук лікаря і клінік, які спеціалізуються на лікуванні певної хвороби. Після підтвердження діагнозу за кордоном пацієнту дають на вибір три варіанти медичний установ в різних країнах, де можна пройти курс лікування.

Наприклад, застрахованій особі можуть запропонувати лікування в таких установах як Dana Farber, Baylor Memorial Sloan Kettering, університет Johns Hopkins та інших спеціалізованих медичних центрах. Усього в базі даних міжнародної програми нараховується понад 53 тисяч лікарів експертів, які мають підтверджені практичні і наукові досягнення і по праву вважаються кращими в своїй спеціальності.

Дата публікації
Перегляди
7666
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація